آقاپور علیشاهی: نظارت به محموله‌های اهدایی بر عهده وزارت بهداشت است
آقاپور علیشاهی: نظارت به محموله‌های اهدایی بر عهده وزارت بهداشت است

عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس دهم گفت: در خصوص نظارت به محموله‌های اهدایی بر عهده وزارت بهداشت است که باید گزارش‌های خود را در رابطه با نحوه توزیع به شبکه‌های نظارتی وزارت بهداشت ارایه دهد.

معصومه آقاپور علیشاهی، عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس دهم، در خصوص اهدای ۱۶ تُن محموله پزشکی از طرف امارات متحده عربی به ایران جهت مبارزه با کرونا، به خبرنگار اقتصادی ایونا Ivna، گفت: محموله پزشکی اهدایی به ایران به وزارت بهداشت تحویل داده می‌شود. در رابطه با نحوه توزیع آن‌ها و استفاده از مجوزهای لازم در این خصوص در ستاد ملی مبارزه با کرونا همه شرایط را ذکر می‌کند و به مسئول مربوطه ابلاغ می‌شود.

وی ادامه داد: مسئولان باید به طور عادلانه و با رعایت انصاف محموله‌های اهدایی را بین پزشکان، کادر درمان‌ها و بیمارستان‌ها توزیع کنند.

عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس دهم در پایان گفت: در خصوص نظارت به محموله‌های اهدایی بر عهده وزارت بهداشت است که باید گزارش‌های خود را در رابطه با نحوه توزیع به شبکه‌های نظارتی وزارت بهداشت ارایه دهد. در صورت هر گونه تخلف در این زمینه دستگاه قضایی ورود کند و با متخلفان به طور قاطع برخورد کنند.

 

خبرنگار: معصومه عاروان