واکنش وزیر ارشاد به تصاویر حاشیه ساز برخی هنرمندان
واکنش وزیر ارشاد به تصاویر حاشیه ساز برخی هنرمندان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به جنجال‌های اخیر برای پوشش چند هنرمند زن گفت: این نوع پوشش در فضای رسمی اتفاق نیفتاده است که از ما اجازه بگیرند.

به گزارش ایونا، سید عباس صالحی در حاشیه نشست هفتگی هیات دولت در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص پوشش هنرمندان زن در آیین‌های مختلف و اینکه اخیرا حضور چند هنرمند زن در یک مراسم نمایش فیلم با پوششی خاص موجب انتشار اخباری در این مورد شده، اظهار داشت: افرادی که در این مراسم بودند کسانی هستند که در برنامه های تلویزیونی هم حضور دارند؛ اما این اتفاق در فضای رسمی نبوده که بخواهند برای پوشش خود از ما اجازه بگیرند و با اجازه حضور پیدا کنند.

وی همچنین درباره کمبود کاغذ در بازار نیز تصریح کرد: کاغذ شرایط بهتری دارد هم نرخ آن پایین آمده است و هم شرایط وفور آن شرایط خوبی است.

صالحی درباره صندوق هنرمندان و مشکلات برای حمایت های آن از هنرمندان نیز خاطرنشان کرد: از سال ۹۵ تا ۹۷ تقریبا مبلغ این صندوق دو برابر شد و امیدوار بودیم سال ۹۸ هم ارقام بهتری به این صندوق برسد تا بتوانیم روند را ادامه دهیم؛ اما شرایط کشور به گونه‌ای بود که در منابع ایجاد مشکل کرد در حالی که تا سال ۹۷ هم تعداد اعضا تقریبا دو برابر شد و هم مبلغ بیش از ۲ برابر افزایش پیدا کرد.

  • منبع خبر : تابناک