برگزاری کلاس‌های آموزشی ممنوع شد
برگزاری کلاس‌های آموزشی ممنوع شد

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران، گفت: هر گونه فعالیت فوق‌برنامه آموزشی در مدارس شهر تهران در این ایام تا بازگشایی مدارس کاملاً ممنوع است.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، مسعود ثقفی، رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران، در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به توصیه ستاد مرکزی مبارزه با کرونا در کشور، وضعیت شکننده‌ای از نظر شیوع کرونا وجود دارد و هر روز شاهد افزایش آمار مشکلات در ارتباط با این بیماری هستیم و از آنجایی که بحث سلامت دانش آموزان برای ما بسیار مهم است و اولویت اول ما در بحث تربیت فرزندانمان وضعیت جسمی و روحی آنهاست، اعلام می‌کنیم که هر گونه فعالیت فوق برنامه آموزشی در مدارس شهر تهران در این ایام تا بازگشایی مدارس کاملاً ممنوع است.

وی ادامه داد: هیچ مدرسه‌ای اجازه ندارد که کلاس‌های حضوری برای دانش آموزان برگزار کند و در آنها کلاس‌های آموزش حضوری داشته باشد. بنابر این ممنوعیت برگزاری هر گونه کلاس حضوری و آموزشی درسی حضوری را اعلام می‌کنیم و اگر والدین محترم با مواردی بر خلاف این موضوع مواجه شدند و مدرسه‌ای تخلف کرد و اقدام به برگزاری اینگونه کلاس‌ها کرد، بلافاصله با شماره ۸۸۹۶۴۰۰۶ تماس بگیرند و شکایت را اعلام کنند و بازرسین ما بلافاصله حضور پیدا می‌کنند و با متخلفین برخورد می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر