مستقر شدن تجهیزات معاونت آماد و پشتیبانی ناجا در مرزهای چهارگانه
مستقر شدن تجهیزات معاونت آماد و پشتیبانی ناجا در مرزهای چهارگانه

جانشین آماد و پشتیبانی ناجا گفت: حجم وسیعی از تجهیزات و وسایل معاونت پشتیبانی ناجا در مرزهای چهارگانه استقرار و ۳ آشپزخانه نیمه صنعتی نیز ساخته شده است.

به گزارش گروه خبری ایونا، به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار «رضا فریبا» اظهار کرد: در چند سال گذشته افتخار پشتیبانی از نیروهای خدمتگزار پلیس در مرز مهران و سایر مرزها را داشته و امسال نیز این افتخار را در جهت خدمت گذاری بیشتر به زائران را داریم.

وی با بیان اینکه معاونت آماد و پشتیبانی ناجا به عنوان حامی و پشتیبانی کننده پلیس در عملیات بزرگ اربعین حسینی  تلاش می کند، افزود: فعالیت های ما برای برپایی مراسم اربعین چند ماه قبل از شروع این کنگره عظیم آغاز و بعد از آن نیز ادامه دارد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بحث زیرساخت‌های پلیس در مرز های چهارگانه از جمله انتقال کانتینرها، خودروهای سنگین ،انتقال نیروهای پلیس و … در جهت خدمت رسانی به زائران امام حسین (ع) با تمام توان تلاش کرده‌ایم.

فریبا با اشاره به ساخت ۳ آشپزخانه نیمه صنعتی در مرزهای محل عبور زائران به عتبات عالیات گفت: حجم وسیعی از تجهیزات معاونت آماد پشتیبانی ناجا در جهت خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) از جمله تانکرهای آبرسانی، تانکرهای سوخت‌رسان تعمیرگاه های سیار و … در مرز های چهارگانه مستقر شده است.

جانشین معاونت آماد پشتیبانی ناجا با بیان اینکه حجم و فشردگی مأموریت‌های پلیس در کنگره عظیم اربعین حسینی بالاست، خاطرنشان کرد: ما درصدد هستیم با فراهم کردن کالاها و وسایل مورد نیاز پلیس های تخصصی و همچنین تامین و تهیه تغذیه مناسب، به آمادگی پلیس در اجرای مراسم باشکوه و در شان امام شهداء لطمه ای وارد نشود.

بیشتر بخوانید  تیراندازی در کارولینای‌جنوبی حادثه آفرید
  • منبع خبر : ایسنا