مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای هتلداری افتتاح شد
مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای هتلداری افتتاح شد

با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل فنی و حرفه‌ای و جمعی از مسئولان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای هتلداری جنوب شرق در کرمان افتتاح شد.

به گزارش گروه خبری ایونا، مدیرکل فنی وحرفه‌ای استان کرمان شامگاه سه‌شنبه در حاشیه افتتاح این مرکز گفت: دوره‌هایی این مرکز در بیش از ۷۰ حرفه مرتبط با صنایع دستی و گردشگری ارائه می‌شود که مورد توجه بنگاه‌های خدماتی و گردشگردی استان است.
محمدرضا جهانگیری تصریح کرد: به گونه‌ای طراحی شده که سالانه یکهزار و ۲۰۰ نفر این دوره به صورت تئوری و عملی آموزش داده شود.
وی افزود: امیدواریم این مرکز گامی در راستای توسعه گردشگری و مهار کردن افرادی که متقاضی شغل‌هایی در زمینه گردشگردی و هتلداری هستند؛ بردارند.
مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمان تصریح کرد: طرح تکاپو که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرایی شد و اولویت‌ اول اشتغال استان در این طرح بحث گردشگری بود که در همین راستا با بخش خصوصی مشارکت کردیم که خدمات را بتوانیم در زمینه توانمندسازی در حوزه گردشکری داشته باشیم.
جهانگیری خاطرنشان کرد: متقاضیان می‌توانند به طور مستقیم و یا از طریق بنگاه‌های خدماتی و گردشگری از امکانات آموزشی این مرکز بهره‌مند شوند.

  • منبع خبر : ایرنا