مجروح شدن پرستار ۴۰ ساله با ضربات چاقو
مجروح شدن پرستار ۴۰ ساله با ضربات چاقو

پرستار 40 ساله به دلیل فحاشی با ضربات چاقو مجروح شد.

به گزارش گروه خبری ایونا، این فرد به نام  ح.گ، در حال بحث و گفت‌وگو با ضربات چاقو همسرش را مجروح کرد. در حال حاضر وضعیت سلامتی زن مجروح جدی اعلام شد. با اعترافات متهم در اداره پلیس آدانا مشخص شد، همسر این فرد دو ماه به خانه نیامده است. زمانی که روز حادثه برای صحبت کردن به خانه بازمی‌گردد، همسرش به او توهین می‌کند، او نیز توانایی کنترل اعصاب خود را از دست می‌دهد و از پشت با چاقو همسرش را مجروح می‌کند.

براساس اطلاعات ، این حادثه در تاریخ ۱۶ ماه مه در یک ساختمان آپارتمانی در منطقه Çukurova رخ داده است. گفته می شود همسر این فرد، به عنوان پرستار در بیمارستان عمومی شهر مشغول به کار بود. ح.گ نیز پس از ویروس کرونا کارش را از دست می‌دهد، با وجود اینکه پرونده طلاق این دو فرد در دست بررسی بود، همسرش ۲ ماه پیش خانه را ترک کرده و به خانه مادرش رفت.

متهم: او ۲ ماه در خانه نبود، شب حادثه فحاشی می‌کرد

بنابر گزارشات د.گ  همسر ۴۰ ساله متهم به خانه آمد تا در غروب روز حادثه با همسرش صحبت کند، با این حال، گفت‌وگوی این زوج به دلیل مسئله طلاق جنجالی شد. ح.گ ادعا کرد که همسرش به او توهین کرده بود، به همین علت با چاقو  در مقابل دو فرزندش به او حمله کرده است. وی همسر مصدوم خود را از خانه بیرون آورد و فریاد زد: “به خاطر خدا یاری کنید” و از همسایگان کمک خواست. در همین حال، یک رهگذر خیابانی به ح.گ کمک کرد و زن مجروح را به بیمارستان خصوصی برد. پس از اولین مداخله، زن جوان به بیمارستان آموزش و تحقیقات شهر آدانا منتقل شد.

در حالی که وضعیت زن جوان همچنان جدی باقی‌مانده بود، مظنون به اداره قتل اداره امنیت عمومی اداره پلیس آدانا منتقل شد. در بازجویی از مظنون، مشخص شد که آنها در مرحله طلاق بوده‌اند و او برای صحبت در شب حادثه آمده است‌، اما وی بسیار پشیمان است و اتهام ضرب و شتم با سلاح سرد را قبول کرد.

پس از بازجویی مظنون به دادسرا فرستاده شد.

 

مترجم: نسترن شاکر

  • منبع خبر : روزنامه صاباح ترکیه