لزوم اجرای جدی محدودیت‌ها در شهرهای شمالی
لزوم اجرای جدی محدودیت‌ها در شهرهای شمالی

رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه سفرهای زیادی به شهرهای شمالی صورت گرفته است، گفت: درخواست می کنم که اجرای محدودیت ها در این شهرها جدی گرفته شود تا آلودگی دوباره به تهران بازنگردد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، محسن هاشمی، رییس شورای شهر تهران در حاشیه برگزاری جلسه دویست و پنجاهم این شورا گفت: جلسات صحن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ترکیبی برگزار می‎شود.

وی با بیان اینکه سفرهای زیادی به شهرهای شمالی صورت گرفته است گفت: درخواست کردم که اجرای محدودیت‌ها در این شهرها جدی گرفته شود تا آلودگی دوباره به تهران بازنگردد.

وی افزود: از استاندار، گیلان، مازندران و گلستان خواسته شده این موضوع جدی گرفته شود.

هاشمی به اشاره به اینکه در ۱۰ ماهه گذشت از هیچ کمکی به شهر تهران نشده است و حداقل حمل و نقل تهران را جدی بگیرند، چراکه حمل و نقل مرکز شیوع کروناست و اگر تقویت نشود بخصوص در زمستان دچار مشکل می‎شویم.

رییس شورای شهر گفت: شنیده‌ام بخشی از پول اوراق مشارکت حمل و نقل عمومی در حال پرداخت است و امیدوارم همه نقدینگی پرداخت شود.

وی با اشاره به اینکه از تصمیم تغییر نام خیابان عطار نیشابوری به خیابان سبزوار عدول کردیم، گفت: از کمیسیون نامگذاری خواستیم در عرض یک هفته ۱۰ روز آینده نسبت به تکلیف نامگذاری خیابانی به نام سبزوار اقدام کنند.

هاشمی به ارائه طرحی برای ایجاد موزه کودکان اشاره کرد و گفت: کلیات این طرح به تصویب رسید اما قرار شد در ابتدا از ظرفیت موزه‌های موجود استفاده شود و تجهیز شوند و بخش کودکان ایجاد شود و سپس با صدور مجوز برای سرمایه گذاران به شهرداری مجوز ایجاد موزه را بدهیم.

 

پایگاه خبری نگاه ایرانیان_ایونانیوز

 

  • منبع خبر : خبرفوری