فینالیست‌ها مشخص شدند
فینالیست‌ها مشخص شدند

دومین دوره رقابت های چوگان قهرمانی کشور جام ورزش با حضور ۶ تیم امروز (پنجشنبه۱۶آبان‌ماه) در مجموعه چوگان و سوارکاری شهدا آغاز شد و تیم های ز و تهران به مرحله فینال راه یافتند.

به گزارش گروه خبری ایونا، از فدراسیون چوگان، تیم های چوگان البرز، اصفهان، نیروی زمینی ارتش، ناجا، تهران و قزوین در دومین دوره رقابت های چوگان قهرمانی کشور (جام ورزش) به مصاف یکدیگر رفتند.
این در حالی است که در نخستین دیدار امروز چوگان، بازان تهران در دو چوکه مقابل تیم ناجا قرار گرفتند و موفق شدند با نتیجه ۲ بر ۱.۵ تیم ناجا را از پیش رو بردارند.
در دومین دیدار امروز تیم ناجا به مصاف قزوین رفت و با نتیجه ۵ بر صفر از سد چوگان بازان قزوینی گذشت.
تیم تهران با یک پیروزی از نخستین بازی این بار برابر قزوین قرار گرفت و با نتیجه ۶ بر ۱.۵ این تیم را دوباره مغلوب کرد تا به این ترتیب وضعیت گروه الف با صعود تیم تهران به فینال مشخص شود.
در گروه ب این بازی ها اصفهان برابر البرز با برتری ۱.۵ بر یک پیروز میدان شد و در دیدار دوم ذوالفقار نیروی زمینی ارتش نیز کانون چوگان البرز را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.
در دیدار پایانی این گروه نیز اصفهان برابر نزاجا با نتیجه ۵ بر ۱.۵ مغلوب شد که با پایان این دیدار نیروی زمینی ارتش به عنوان تیم فینالیست فردا برابر تیم تهران صف آرایی خواهند کرد.
دیدار رده بندی نیز بین تیم های اصفهان و ناجا برگزار خواهد شد.
مسعود مظفری چوگان باز تیم اصفهان در دیدار پایانی امروز برابر ذوالفقار نیروی زمینی ارتش دچار مصدومیت شد که پس از اقدامات اولیه کادر پزشکی به بیمارستان اعزام شد و حال وی مساعد گزارش شده است.
براساس این گزارش، رقابت‌های رده بندی و فینال دومین دوره مسابقات چوگان قهرمانی کشور(جام ورزش) فردا ( ۱۷ آبان ماه) ساعت ۱۴ به طور مستقیم  از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.
مسابقات فینال چوگان قهرمانی کشور  فردا جمعه از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه ظهر آغاز می‌شود.

  • منبع خبر : ایرنا