فرماندار نیویورک باز هم به فساد اخلاقی متهم شد
فرماندار نیویورک باز هم به فساد اخلاقی متهم شد

فرماندار ایالت نیویورک آمریکا برای دومین بار از سوی یکی از دستیاران سابق خود به آزار و اذیت جنسی متهم شد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، دور تازه‌ای از اتهامات فساد اخلاقی و آزار و اذیت جنسی علیه فرماندار ایالت نیویورک مطرح شد.

اندرو کومو این بار از سوی یکی از دستیاران سابق خود با اتهام آزار و اذیت جنسی روبرو است. شارلوت بنت، که تا ماه نوامبر مشاور سیاست بهداشتی کومو بود، به روزنامه نیویورک تایمز گفت که او سال گذشته از سوی فرماندار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است.

بنت ۲۵ ساله به نیویورک تایمز گفت که فرماندار از او سوالات زیادی در مورد زندگی شخصی اش پرسیده، از جمله اینکه آیا او معتقد است که سن در روابط عاشقانه تاثیری یا خیر.

مشاور سابق فرماندار نیویورک گفت کومو همچنین گفته برای روابط با زنان ۲۰ ساله مشکلی ندارد. بنت این اظهارات را درخواست صریح رابطه جنسی تفسیر می‌کند.

با این حال فرماندار نیویورک هرگونه رفتار ناشایست و خارج از چارچوب اخلاقی را انکار کرده و دستور تحقیق مستقل از این ادعا‌ها را صادر کرده است. لیندزی بویلان، دیگر مشاور کومو نیز پیشتر فرماندار نیویورک را به آزار و اذیت جنسی متهم کرد.

کومو ۶۳ ساله که بیش از یک دهه است فرمانداری ایالت نیویورک را در اختیار دارد، اخیرا علاوه بر بحران از کنترل خارج شده کرونا در ایالت خود با اتهامات فساد جنسی نیز روبرو شده است.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان