عکس خانم بازیگر سریال آقازاده بدون چادر
عکس خانم بازیگر سریال آقازاده بدون چادر

پردیس پورعابدینی صفحه اینستاگرامش را به روزرسانی کرد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، عکسی که پردیس پورعابدینی از نمایی از سریال آقازاده در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

پردیس پور عابدینی متولد ۲۲ فروردین ماه سال ۱۳۷۹ می باشد و هم اکنون فقط ۲۰ سال سن دارد. وی بازیگری را از طریق تئاتر شروع کرده است و دارای تحصیلات دانشگاهی رشته هنر می باشد.

چگونگی ورود با دنیای بازیگری از زبان خودش

پردیس پور عابدینی گفت : حدود دو سال پیش بود که هنرجوی کلاس‌های بازیگری آموزشگاه استاد مسعود کیمیایی شدم. خانم نسیم ادبی بازی من را در نمایشی که در جشنواره تئاتر دانشجویی ثمر روی صحنه رفته بود دیدند و برای حضور در نمایش «قصه ظهر جمعه» انتخاب کردند.

وی در ادامه گفت : نمایشی که اوایل تابستان سال گذشته به کارگردانی ایشان اجرا شد. آقای بهرنگ توفیقی یک شب به دیدن نمایش ما آمدند، یک ماه بعد از دفتر آقای عنقا و توفیقی با من تماس گرفتند و خواستند تا برای تست بروم. من اصلا خبر News نداشتم که برای بازی در چه کاری دعوت شده‌ام. بعد از چند جلسه صحبت و تست گریم و بازی برای این نقش انتخاب شدم. آقازاده اولین تجربه تصویری من است؛ البته قبل از آن یک نقش جزیٔی در یک فیلم کوتاه هم داشتم.

بازیگر خوب بودن برایم مهم تر از شهرت است

پردیس پور عابدینی درباره اینکه ممکن است حواشی دنیای بازیگری به شهرت و اعتبار این روزهای او لطمه بزند هم گفت: می‌دانم که یکی دو بازیگر جوان که قبلا با کارهای آقای عنقا به شهرت رسیدند، با فعالیت‌هایی که در فضای مجازی داشتند یک‌سری حواشی را به‌وجود آوردند. من در مقام قضاوت نیستم؛ فارغ از درستی یا نادرستی این رویکرد، به نظر من هرکسی در انتخاب مسیر زندگی خودش مختار است. من همیشه دوست دارم در مسیر درستی قدم بردارم چون «بازیگر خوب بودن» برایم از شهرت مهم‌تر است.

سریال آقازاده برایم مثل یک دانشگاه بود

پردیس پور عابدینی گفت: من خودم باید در چهار پنج کار سینمایی بازی می‌کردم تا تجربه همبازی شدن با این بازیگران حرفه‌ای و باتجربه نصیبم می‌شد. برای من که در ابتدای مسیر یادگیری هستم، «آقازاده» مثل یک دانشگاه بود. درست است که هنوز خیلی چیزها برای یاد گرفتن پیش رویم هست اما همین اولین گام درس‌های فراوانی برای من داشت.

 

پایگاه خبری نگاه ایرانیان_ایونانیوز

  • منبع خبر : رکنا