رفع محدودیت زمانی فعالیت برخی اصناف
رفع محدودیت زمانی فعالیت برخی اصناف

نادری از رفع کامل محدودیت زمانی فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف تهران خبر داد و گفت: کلیه متصدیان این صنوف می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت روال عادی به فعالیت خود ادامه دهند.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، سرهنگ «نادر مرادی» در تشریح این خبر News اظهار داشت: صبح روز گذشته با اعلام ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا مصوب شد تا محدودیت زمانی فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف،رفع و متصدیان این صنوف از روز دهم خرداد ماه فعالیت خود را به صورت عادی و به روال قبل از بیماری کرونا آغاز کنند.

وی افزود: پیش از این و پیرو مصوبه قبلی ستاد ملی مبارزه با کرونا ساعت فعالیت پاساژها و بازار های مسقف از ابتدای اردیبهشت ماه تا ساعت ۱۸:۰۰ بوده و متصدیان واحد های صنفی این مراکز می بایست پس از ساعت ۱۸:۰۰ واحد صنفی خود تعطیل می کردند که با ابلاغ مصوبه جدید این ستاد، ساعت فعالیت صنوف مذکور به روال عادی برگشت.

این مقام انتظامی تاکید کرد: تمامی واحدهای صنفی کم خطر مستقر در بازار تهران، پاساژها و بازارهای مسقف می بایست همچنان در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام کنند و پس از دریافت کد مجوز بهداشت آن را در واحد صنفی شان نصب کنند، چرا که در غیر این صورت فعالیت این واحد ها بدون ثبت نام و دریافت کد مجوز غیر مجاز خواهد بود.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: در تلاشیم تا با همکاری و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط اصناف و مردم عزیز، امکان فعالیت سایر اصناف پر خطر نیز با هماهنگی ستاد مدیریت بیماری کرونای استان تهران نیز در مراحل بعد مهیا شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر