رئیس قوه قضائیه وارد یزد شد
رئیس قوه قضائیه وارد یزد شد

رئیس قوه قضائیه در صدر یک هیئت عالی‌رتبه قضایی برای سفری یک‌روزه وارد شهر یزد شد و مورد استقبال مسئولان استان قرار گرفت.

به گزارش گروه خبری ایونانیوز، آیت‌الله رئیسی در بدو ورود در فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد، مورد استقبال آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه یزد، محمدعلی طالبی استاندار و جمعی از مدیران کل نهادها و مسئولان قضایی، نظامی و انتظامی استان قرار گرفت.
رئیس قوه قضاییه به همراه یک هیئت عالی‌رتبه قضایی برای بررسی آخرین مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی به یزد سفر کرده و در چارچوب این سفر با نخبگان، کارآفرینان و تولیدکنندگان استان و اقشار مختلف مردم دیدار می‌کند.

شرکت در جلسه شورای عالی قضایی، دیدار با قضات و کارکنان دادگستری، شرکت در نشست شورای اداری و نشست خبری از دیگر برنامه‌های وی است.

همچنین تعدادی از معاونان و مدیران کل قوه قضاییه در سفر به برخی شهرستان‌ها مسائل و مشکلات قضایی این مناطق را بررسی می‌کنند.

لازم به ذکر است که گروه‌های کارشناسی و ارزیابی از چند روز پیش برای بررسی آخرین مسائل و تهیه گزارش‌های کارشناسی در استان حضور یافتند و معاونان قوه قضائیه نیز با عزیمت به شهرستان‌ها، ضمن بررسی آخرین وضعیت قضایی مناطق مختلف استان یزد، گزارش آن را به رئیس قوه قضائیه منتقل می‌کنند.

  • منبع خبر : رکنا