ذوب آهن از سد پرسپولیس گذشت
ذوب آهن از سد پرسپولیس گذشت

تیم ذوب آهن اصفهان در آخرین دیدار دور رفت مرحله دوم لیگ برتر هندبال زنان از سد پرسپولیس بهبهان گذشت.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، در ادامه مسابقات دور رفت مرحله دوم لیگ برتر هندبال زنان امروز (چهارشنبه) از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه تیم‌های اشتادسازه مشهد و شهید شاملی کازرون برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند.

در حالی که دقایق ابتدایی با نتیجه ۴ بر یک به سود شهید شاملی پیش می‌رفت، بازیکنان اشتاد سازه رفته رفته بر بازی مسلط شده و ضمن جبران عقب افتادگی تا دقیقه ۲۶ اختلاف را به پنج رسانده و ۱۰ بر پنج از تیم شهید شاملی پیشی گرفتند.

بازی در انتهای نیمه اول با حساب ۱۰ بر ۷ به سود اشتاد سازه مشهد به پایان رسید.

در نیمه دوم نیز اشتاد سازه توانست برتری عددی خود را به پنج برساند البته در دقیقه ۲۰ بازی این اختلاف به ۲ کاهش یافت.

با این حال در پایان این دیدار حساس و تماشایی اشتادسازه موفق شد با نتیجه ۲۳ بر ۲۰ نماینده کازرون را مغلوب کند تا برنده جدال مدعیان این دوره لقب بگیرد و در پایان این مرحله از رقابت‌ها صدرنشین گروه خود شود.

در ادامه رقابت‌های لیگ برتر هندبال امروز (چهارشنبه) تیم‌های ذوب آهن و پرسپولیس بهبهان از ساعت ۱۳ در تالار شهید قاسم سلیمانی به مصاف یکدیگر رفتند.

در نیمه اول این دیدار که با برتری پرسپولیس بهبهان پایان یافت، مینا نصر بازیکن ذوب آهن در برخورد با مهین وطن پرست دروازه‌بان پرسپولیس از ناحیه سر آسیب دید و با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

در نیمه دوم تیم ذوب آهن در امتیاز ۱۵ بازی را به تساوی کشاند و این رقابت فشرده تا انتهای نیمه دوم ادامه داشت و در پنج دقیقه انتهایی بازی، تیم ذوب آهن با سه اختلاف از جوانان پرسپولیس بهبهان پیشی گرفت و در نهایت نیز با نتیجه ۲۷ بر ۲۳ به کار خود در این مرحله پایان داد.

با اتمام این دیدار دور رفت مرحله دوم لیگ برتر هندبال بانوان به پایان رسید و ذوب آهن با احتساب امتیاز این دیدار جایگاه خود را در رده سوم گروه N مستحکم تر کرد و پرسپولیس بهبهان هم که از دیدار قبلی خود برابر شهید شاملی کازرون انصرفا داده بود، با متحمل شدن این شکست به حضور خود در جایگاه چهارم این گروه تداوم بخشید.

اکنون اشتادسازه و سپاهان با ۶ امتیاز در رده نخست گروه اول و دوم جدول قرار دارند.

  • منبع خبر : ایرنا