دوئل عاشقانه در سعادت آباد تهران
دوئل عاشقانه در سعادت آباد تهران

تیراندازی خیابانی بین دو گروه شرور بر سر تسویه حساب قدیمی باعث وحشت ساکنان و مجروح شدن دو مرد شد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، اواخر هفته گذشته فیلمی در فضای مجازی دست به دست شد که در آن سرنشینان دو خودروی سوناتا و جک مشکی در روز روشن در یکی از خیابان‌های سعادت‌آباد به سوی هم تیراندازی می‌کنند. برخی شایعات در فضای مجازی علت این درگیری مسلحانه را اختلاف دو جوان بر سر دوستی با یک دختر اعلام کرده و این گونه ادعا شده بود که صاحب خودروی سوناتا شب قبل از تیرانداری به جشن تولد دوستش در فشم رفته که متوجه می‌شود دوستش با دختر مورد علاقه او ارتباط پنهانی داشته است.

درگیری لفظی در محل رخ می‌دهد و آنها قرار می‌گذراند که روز بعد در سعادت آباد به دوئل عشقی بپردازند. اما این حادثه سه‌شنبه ۷ مرداد بین دو گروه اراذل و اوباش رخ داده و وقتی مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب راهی محل درگیری شده‌اند، در تحقیقات میدانی و شاهدان عینی دریافتند سرنشنیان دو خودرو سواری «جک مشکی» و «سوناتا سفید» اقدام به تیراندازی به سمت یکدیگر کرده‌اند و راننده هر دو خودرو مجروح و در بیمارستان بستری شده‌اند.

در این حادثه مرد ۳۵ ساله‌ای مجروح و در یکی از بیمارستان‌های شهرک غرب بستری شده بود. از آنجایی که مرد جوان از ناحیه کمر و پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، کادر درمانی موضوع را به پلیس اطلاع داده بودند.

مأموران بلافاصله راهی محل شدند و مشخص شد مرد جوان سرنشین خودروی سوناتا بوده است.

دومین متهم در بیمارستان

لحظاتی بعد نیز گزارش دیگری از یکی از بیمارستان‌ها اطراف اعلام شد، گزارشی مشابه که حکایت از پذیرش مرد ۳۴ ساله‌ای در بخش اورژانس داشت که به خاطر شلیک گلوله مجروح شده بود. این پسر جوان نیز در همان درگیری مجروح شده بود.در تحقیقات پلیسی مشخص شد که هر دو طرف این تیراندازی ساکن اطراف پایتخت و در کار خرید و فروش مواد مخدر و از اراذل و اوباش بوده‌اند.

بررسی‌ها نشان می‌داد که متهمان از مدتی قبل به خاطر اختلاف بر سر فروش مواد مخدر با هم رقابت و از هم کینه داشته‌اتد و این در حالی بوده که وقتی یکی از طرفین متوجه می‌شود که دختر مورد علاقه‌اش نیز با مرد رقیبش دوستی برقرار کرده، به قصد انتقامجویی با هم درگیر شده‌اند.
در تحقیقات پلیس پایتخت سه نفر از افرادی که در این درگیری حضور داشتند شناسایی و دستگیر شدند و تلاش برای دستگیری بقیه متهمان ادامه دارد.

  • منبع خبر : رکنا