خط پرواز جدید در فرودگاه پیام
خط پرواز جدید در فرودگاه پیام

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین‌المللی پیام البرز اعلام کرد که خط پروازی از مبدا این فرودگاه به مقصد جزیره کیش برقرار شد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivns، منوچهر اتقیایی روز دوشنبه اظهار داشت: از سه‌شنبه هفته جاری پروازهای مسافری کرج به جزیره کیش و بلعکس از فرودگاه پیام راه اندازی می‌شود.

وی اضافه کرد: این پرواز هر هفته سه‌شنبه راس ساعت ۹ صبح در کرج به زمین می‌نشیند و در ساعت ۱۰صبح پرواز کرج به مقصد جزیره کیش فرودگاه پیام را ترک می‌کند.

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام با بیان اینکه احتمال افزایش تعداد پروازها در صورت استقبال از سوی شهروندان وجود دارد، بیان کرد: پیگیری تداوم پروازهای فرودگاه پیام به مشهد مقدس در حال انجام است.

طبق اعلام پروازی، در روزهای شنبه و چهارشنبه پرواز به مقصد اهواز به مبداء کرج و بالعکس انجام خواهد شد که ساعت ورود به فرودگاه پیام هشت صبح و ساعت خروج به مقصد اهواز ۸:۳۵ است.

همچنین مشهد مقدس دیگر مقصد پروازی از فرودگاه بین المللی پیام است که در روزهای جمعه و سه‌شنبه هر هفته انجام می‌شود که ساعت ورود به فرودگاه کرج ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه و ساعت خروج به مقصد مشهد مقدس ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه است.