خرید جدید پرسپولیس در ترکیب اصلی
خرید جدید پرسپولیس در ترکیب اصلی

مهدیخانی، آخرین خرید پرسپولیسی‌ها ممکن است در بازی پیش رو در ترکیب اصلی حضور یابد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی مقابل فولاد به پیروزی رسید که یکی از اتفاقات مهم این بازی، مصدومیت دو مدافع میانی این تیم بود که سبب شد تا در نهایت یحیی گل محمدی از زوج آرمان رمضانی و احسان حسینی بهره ببرد، اما طبیعتا برای دیدار با آلومینیوم این دو بازیکن مورد استفاده قرار نخواهند گرفت. مصدومیت‌هایی که سبب می‌شود گل‌محمدی به کاری که علاقه چندانی به آن ندارد یعنی تغییر در ترکیب اصلی تیم روی بیاورد.

غیبت کنعانی و حسینی ممکن است یکی از هافبک دفاعی‌های پرسپولیس را به خط دفاعی ببرد و در این صورت یکی از انتخاب‌های پیش رو برای یحیی گل محمدی، استفاده از احمد نوراللهی در پست هافبک دفاعی – مرکزی خواهد بود. با جدایی نوراللهی از خط حمله، جا برای بازیکن ریز نقش و تکنیکی نظیر مهدیخانی باز می‌شود تا او برای اولین بار فیکس شود. اما این تنها یک احتمال است که در پی آن تغییرات زیادی در ترکیب به وجود می‌آیند و شاید یحیی چنین ریسکی را انجام ندهد.

اگر مهدیخانی بخواهد در ترکیب قرمز‌ها بازی کند حالا بهترین وقت است. جایی که آل کثیر مهاجم گلزن این تیم محروم است، رمضانی فرم ایده آلی ندارد و با توجه به اتفاقات پیش آمده نوراللهی، که در چند بازی قبل مهاجم سایه بود را ممکن است در این بازی در حالت تدافعی ببینیم.

به هر حال باتوجه به صحبت‌های حمید مطهری و تمجید از مهدی مهدیخانی، پیش بینی می‌شود که او بیش از این در زمین حضور یابد. نکته مهم این که با بازگشت ترابی، ترافیک بیشتری در خط حمله به وجود می‌آید و همین موضوع کار را برای بازیکنان جوان سخت‌تر خواهد کرد.

  • منبع خبر : خبرفوری