تاج سکوت را شکست: ویلموتس سرم کلاه گذاشت
تاج سکوت را شکست: ویلموتس سرم کلاه گذاشت

رییس سابق فدراسیون فوتبال بعداز مدت‌ها سکوت بالاخره به حرف آمد و گفت: اگر ویلموتس گفته قراردادش دستکاری شده از ادبیات خوبی استفاده نکرده است.

به گزارش گروه خبری ایونا، مهدی تاج اظهار داشت: اگر ویلموتس گفته قراردادش دستکاری شده، از ادبیات خوبی استفاده نکرده است. بهترین جمله‌ای که می‌شد در موردش استفاده کرد، این بود که سر ماه کلاه گذاشت. اصلا امکان دستکاری در هیچ قراردادی نیست. هر قراردادی زیر نظر فیفا بسته می‌شود، باید پولش پرداخت شود. فدراسیون منابعش از فیفا بود و در آن زمان هم آن نهاد نتوانست پول این مربی را پرداخت کند.

تاج تاکید کرد: با مسئولان نامه زدیم و حتی ۱۰-۱۵ نامه بانک مرکزی نوشت که این قرارداد فسخ نشود، ولی هر کسی قرارداد را فسخ کند، باید پول طرف مقابل را پرداخت کند. خوشبختانه در این قرارداد آمده، هر طرفی قرارداد را فسخ کرد، باید سه ماه غرامت بدهد.

رئیس سابق فدراسیون در خصوص اینکه گفته می‌شود فدراسیون برای ویلموتس یک بنز در اختیار گرفته بود و صبحانه و نهار او ۴.۵ میلیون رقم خورده است، اظهار داشت: نه بنزی در کار بوده و نه این اخبار درست است. یک ماشین عادی در اختیار او بود که قبلا هم در اختیار داشتیم. این خودرو اکنون در کمپ تیم‌های ملی است. این اخبار‌های بدی است که خیلی آن‌ها را قبول نمی‌کنم.

تاج با تاکید بر اینکه مبلغ ۳۰ میلیون هزینه این مربی و همکارانش نبوده و قبلا ادعا کرده بود مربی نجیبی است، عنوان کرد: اینکه گفتم مربی نجیبی است به چند دلیل بود، ولی حدود ۸ ماه پول ویلموتس را نداده بودیم و او هم به این دلیل از فدراسیون شکایت کرد. بعد از اینکه مریض شدم، مسئولان محترم فدراسیون وکیل این پرونده را تغییر دادند و یک وکیل دیگر انتخاب کردند. ظاهرا یک لایحه داده که در جریان آن نبودم و دو روز پیش سوال کردم که این لایحه چیست که اگر آن‌ها این لایحه را بپذیرند خوب است. البته من در جریان دفاع بعدی نیستم.

وی در گفتگو با بخش خبری صدا و سیما، در خصوص اینکه گفته می‌شد کی روش پاداش سومی جام ملت‌ها را می‌خواهد، گفت: او اعتراضی به پاداش سوم شدن داشت. می‌دانید هر سال بازی رده بندی در جام ملت‌ها برگزار می‌شد، ولی در دوره گذشته برگزار نشد. در قرارداد ما آمده بود که اگر سوم شویم بتوانیم به او پول بدهیم که البته بازی برگزار نشد. اگر سوم می‌شدیم، یک میلیون دلار هم به فدراسیون تعلق می‌گرفت.