بولتون: ترامپ خطرناک است
بولتون: ترامپ خطرناک است

مشاور امنیت ملی سابق آمریکا، رییس‌جمهور این کشور را «خطرناک» توصیف کرده و گفته که او نباید برای بار دوم به عنوان رییس‌جمهور انتخاب شود.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا در مصاحبه‌ای تأکید کرده «دونالد ترامپ»، رییس‌جمهور آمریکا فردی خطرناک است و نباید برای بار دوم به عنوان رییس‌جمهور انتخاب شود.

بولتون در مصاحبه با سی‌ان‌ان که پرسیده بود آیا فکر می‌کند ترامپ خطری روشن برای آمریکا محسوب می‌شود گفت: «بله، این بهترین عبارت است. به نظرم او به قدری خطرناک است که نباید بار دوم به عنوان رییس‌جمهور انتخاب شود.»

بولتون علاوه بر این به سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه چرا ترامپ به جای حل معضل کرونا در آمریکا به دامن زدن به تفرقه‌های نژ‌ادی در این کشور روی آورده اینطور پاسخ داد: «به نظرم اینطور نیست که او بخواهد به تفرقه‌های نژادی دامن بزند مسئله این است که به خیلی چیزها توجه نمی‌کند.»

جان بولتون بر همین اساس گفت دلیل اینکه ترامپ در توئیترش پیامی نژاد‍پرستانه را توییت و سپس آن را حذف کرده احتمالاً بی‌توجهی او بوده است. او گفت احتمالاْ ترامپ فقط به علامتی که روی خودرو مبنی بر حمایت از ترامپ وجود داشته توجه کرده و دیگر تلویحات آن ویدیو را در نظر نگرفته است.

  • منبع خبر : تابناک