اولویت پلیس در رسیدگی به حاشیه شهرها
اولویت پلیس در رسیدگی به حاشیه شهرها

فرمانده نیروی انتظامی بحث حاشیه نشینی در شهرها را از اولویت های مهم نیروی انتظامی دانست و تاکید کرد:انقلابی و کاربلد بودن دو معیار مهم انتخاب فرماندهان و مسئولان انتظامی است که با جدیت در دستور کار قرار دارد.

به گزارش گروه خبری ایونا Ivna، سردار حسین اشتری در ادامه سفر به استان خراسان رضوی در دیدار با با آیت‌الله علم الهدی – نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد- افزود: نیروی انتظامی با تمام توان و روحیه انقلابی و ولایی می کوشد تا وظایف و تکالیف خود را به شایستگی انجام دهد.

فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: بحث حاشیه نشینی در شهرها به خصوص در مشهد مقدس که مورد تاکید مقام معظم رهبری است همچنان با هدایت امام جمعه مشهد پیگیری می شود و از اولویت های ناجا است.

وی در ادامه گفت: در موضوع جرایم عمومی پیشگیری های خوبی صورت گرفته و آنچه به نظر می رسد ضرورت افزایش هزینه جرم است.

اشتری با اشاره به تشکیل قرارگاه خیبر در نیروی انتظامی از مرداد ماه سال جاری گفت: این قرارگاه برای برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش راه اندازی شد که نتیجه اقدامات آن مورد رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز قرار گرفت.

فرمانده ناجا در پایان سخنان خود با تاکید بر توجه به ارتقای روحیه ایمانی کارکنان انتظامی تاکید کرد: انقلابی و کاربلد بودن دو معیار مهم انتخاب فرماندهان و مسئولان انتظامی است که با جدیت در دستور کار قرار دارد.

اشتری با حجت الاسلام والمسلمین “احمد مروی” – تولیت آستان قدس رضوی – نیز در مشهد مقدس دیدار و گفت و گو کرد.

وی در این دیدار با بیان این که نیروی انتظامی جهادگونه تلاش می کند تا تدابیر و منویات مقام معظم رهبری را اجرایی و عملیاتی کند، گفت: کارکنان نیروی انتظامی با روحیه جهادی و معنوی ماموریت های محوله را انجام می دهند و همین اخلاص در عمل منجر به افزایش اعتماد مردمی به پلیس شده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر این که پلیس تمام اهتمام خود را به کار گرفته تا در سال ۱۴۰۰ با هوشمندسازی و به‌روزرسانی تجهیزات بهترین خدمات را به مردم ارائه دهد، اظهارکرد: نیروی انتظامی به لحاظ ارائه خدمات به مردم پیشتاز است و تمام تلاش خود را به کار بسته تا امنیتی پایدار برای مردم فراهم کند تا برداشتن گام های رشد و پیشرفت در تمامی عرصه ها برای همه اقشار جامعه امکان پذیر باشد.

 

  • منبع خبر : ایسنا