اسکورت دختران به قیمت تن‌فروشی!
اسکورت دختران به قیمت تن‌فروشی!

جدیدا با پسری همکلام شده که یک پایش ایران است و پای دیگرش دبی. قرار است برایش کار جور کند. اگر زرنگ باشد و تن به کار بدهد یکی دو ساله می‌تواند روی پاهای خودش بایستد. نوع کاری که قرار است انجام دهد برایش مجهول است...

به گزارش گروه خبری ایونا، سرکرده باند مخوف با استفاده از دختران ایرانی و بهره‌کشی جنسی از آن‌ها، ثروت میلیاردی برای خود رقم زده و درآمد وی از فروش هر دختر ایرانی ماهانه ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان بود. این شخص با به کارگیری یک مهندس هندی اقدام به طراحی وب سایت اسکورت دختران ایرانی کرد و تصاویر برهنه چند دختر را روی سایت بارگذاری کرد.

صنعت اسکورت

صنعت اسکورت دومین صنعت غیرقانونی در دنیا محسوب می‌شود که فرد مذکور نمونه ایرانی آن را به همراه مادرش و یک دختر ایرانی راه‌اندازی کرد. در این صنعت که در حقیقت روسپی‌گری سازمان یافته است، حدود ۴۰ میلیون نفر در دنیا فعالیت می‌کنند.

سرانجام بعد از ۳ سال کار اطلاعاتی پیچیده، سرکرده باند قاچاق و فروش دختران ایرانی در مالزی دستگیر و به ایران منتقل شد.

ساده لوحی عواقب دارد!

مجید ابهری، آسیب شناس و رفتارشناس اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ایونا در خصوص بهره‌کشی جنسی و قاچاق دختران ایرانی به خارج از کشور، اظهار کرد: بهره‌کشی جنسی، یکی از قدیمی‌ترین و کثیف‌ترین شیوه‌های بین‌المللی است که اختصاص به یک کشور ندارد.

وی افزود: متاسفانه در کشور ما کارگران جنسی از دیرباز جامعه را با این ویروس اخلاقی، آلوده کرده بودند و به لحاظ قوانین داخلی معیار‌های اسلامی، بازار کار آن‌ها محدود به فعالیت‌های تلفنی و اینترنتی گشته و اکثریت این فعالیت‌ها در خارج از مرزهای کشور، توسط کارگران جنسی صورت می‌گیرد.

تاثیر ماهواره بر تخریب جامعه

ابهری در خصوص تاثیر دنیای مجازی بر قاچاق دختران به خبرنگار ایونا گفت: متاسفانه گسترش فضای مجازی و شبکه اجتماعی ماهواره‌ای علی‌رغم امتیازات خود، آسیب‌ها و عوارض مختلفی را به جامعه ما تحمیل کرده است. یکی از آن‌ها بهره‌کشی جنسی و اعزام دختران به خارج از کشور به ویژه کشور‌های حاشیه خلیج فارس است.

در این جا از اشتغال خبری نیست!

این آسیب شناس اجتماعی در ادامه بیان کرد: دختران ساده لوح که فاقد خانواده‌های مستحکم هستند به اشتیاق خارج از کشور و یا اشتغال در بیرون از ایران، فریب باندهای مافیایی جنسی را خورده و به ممالک یاد شده برده می‌شوند. در آنجا نه تنها از کار و اشتغال خبری نیست بلکه بردن این دختران به خانه‌های فساد و فحشا، رویاهای پوچ آنها را بر باد می‌دهد.

ابهری اذعان کرد: باندهای مافیایی که تجارت جنسی را سودآورترین شغل بعد از تجارت اسلحه می‌دانند با بردن آن‌ها و سپردنشان به خانه‌های فساد، باعث سقوط آن‌ها در باتلاق فحشا شده و بعد از یکی دو سال این دختران نگون بخت با دست خالی و جسمی پر از بیماری به خانه برمی‌گردند.

وی در پایان گفت: بخش اعظم آن‌ها دیگر توانایی بازگشت به خانه را نداشته و به اجبار به باند‌های خیابانی متصل می‌شوند. بارها نیروی انتظامی و امنیتی این گونه باندها را کشف، متلاشی و مجازات نموده است. اما تا وقتی که دختران و زنان ما به این اندازه ساده لوح و زودباور هستند، باید منتظر عواقب شوم تاب و حرکت خود بمانند.

خدمت به شهوت‌پرستان لیاقت دختران ما نیست

پدرش کارگر است. استطاعت مالی نداردند و همیشه خدا هشتشان گرو نهشان است. اگر پولی باشد، نان خشکی را تهیه کرده و شکم همیشه گرسنه‌شان را سیر می‌کنند و اگر همان چندرغاز هم نباشد، باید سماق بمکند. جوان است و زیبا. چند روزیست که همکلاسی‌اش حرف‌های جدیدی را در گوشش زمزمه می‌کند. زمزمه‌هایی که بوی نوی اسکناس سبز رنگ دلار را می‌دهد. می‌گوید جدیدا با پسری همکلام شده که یک پایش ایران است و پای دیگرش دبی. قرار است برایش کار جور کند. اگر زرنگ باشد و تن به کار بدهد، یکی دو ساله می‌تواند روی پاهای خودش بایستد. نوع کاری که قرار است انجام دهد، برایش مجهول است. سوال می‌کند. جوابی که می‌گیرد مو را به تنش سیخ می‌کند. نه نه. او نمی‌تواند جواب تمام زحمات و دست رنج پدرش را اینگونه ادا کند. خدمت به شهوت پرستان بیگانه کار او نبود!

خبرنگار: نسترن شاکر